Kosmetické ošetření pleti

Eye
– Mikrojehličková mezoterapie
– Výplně vrásek kyselinou hyaluronovou
– Kyslíková kúra OXYS
– Čištění pleti galvanickou žehličkou
– Čištění pleti ultrazvukovou špachtlí
– Masáž obličeje lávovými kameny
– Masáž obličeje a dekoltu
– Čokoládová masáž obličeje
– Lifting-vypínací masáž obličeje
– Depilace teplým voskem
– Denní a večerní líčení (kosmetika  INGLOT)
– Trvalá na řasy, barvení řas a obočí


Dermapen_w

Mikrojehličková mezoterapie.

Ošetření přístrojem Dermapen (mikrojehličkování) se provádí nástrojem se sterilním jehlovým aplikátorem který vytváří v pokožce tisíce mikrovpichů. Tyto mikrovpichy vytvoří kanálky, kterými se do pleti dostávají omlazující a vyživující látky. Díky aplikaci tímto způsobem je ošetření pleti účinnější.

Před ošetřením se aplikuje anestetický krém Emla, který zajistí komfort klienta v průběhu ošetření. Po 30-40 min působení anestezie, následuje samotný zákrok, který trvá přibližně 30 min.

Mikrojehličkováním se úspěšně vyhlazují vrásky kolem očí, u kořene nosu, na čele, kolem rtů, odstaňují se pigmentové skvrny, jizvy po akné, povadlá pleť v dekoltu.

Po ošetření bývá pokožka zarudlá, neměl by se nanášet makeup ani jiná líčidla. Regenerace pleti trvá 1-2 dny . Nezbytný počet ošetření je individuální pro každého jedince. Závisí na věku, množství a hloubce vrásek a rovněž na tloušťce kůže. Pro odstanění povrchových vrásek jsou zapotřebí dvě ošetření v průběhu 3 až 4 měsíců. Pro hluboké vrásky je potřeba 3-4 ošetření v průběhu 3-5 měsíců.

Výhodou ošetření mikrojehličkami je vhodnost pro všechny typy pokožky. Mikrojehličkování řeší široké spektrum estetických problémů, nepoškozuje pokožku, je šetrnější než ošetření laserem.

Galvanicka zehlicka pristroj_wČištění pleti galvanickou žehličkou ION Beauty. Co je to galvanická žehlička na vrásky?
Galvanická žehlička na vrásky působí galvanickým proudem do všech vrstev kůže, kde způsobí elektromagnetické pole, tím vznikne vibrace a uvolní se nečistoty, které se galvanickou žehličkou na vrásky dostanou ven z pleti. Navíc zbavuje kůži celulitidy, akné, pigmentových skvrn na rukou, výborná na vyhlazení podbradku a muži ji ocení při vypadávání vlasů.

Ultrazvuková špachtleČištění pleti ultrazvukovou špachtlí. 
Velmi populární hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí nahrazuje nepříjemné a agresivní mechanické čištění. Je naprosto bezbolestné a účinné, po ošetření není pleť podrážděná. Je vhodné také na velmi citlivou pleť, nebo pleť s kuperózou.

 

Ošetření pleti přístrojem oXYSOXYS: Kyslíková kúra pro celkové kosmetické ošetření pleti – okamžitý liftingový efekt
Podstatou ošetření je aplikace vysoce koncentrovaného kyslíku v kombinaci s účinnými séry přímo na pokožku pomocí vzduchové „pistole“. Regenerace jemných vrásek je viditelná do 48 hodin po ošetření, pleť je vyhlazená a „rozzářená“ .

 

Kosmetické ošetření pleti kosmetikou:

SYNCARE (dotek medicíny v kosmetické péči).
FOR LIFE & MADAGA (profesionální výrobky pro kosmetické ošetření v salonech).
Kosmetika Karel Hadek (kosmetika bez konzervačních látek, obsahující přírodní éterické oleje).

 

Masáž lávovými kamenyMasáž obličeje lávovými kameny

Používáme vyhlazené čedičové oblázky z mořských hlubin prosycené solí a mořskými minerály. Mají blahodárné účinky na tělo a duši. Výsledkem je souhra, která spojuje účinky regenerace pleti, pozvolné prohřátí pokožky, liftingového efektu, uvolnění svalů a podporu činnosti lymfatického systému.

 

Čokoládová masáž: Při této kosmetické masáži se používá speciální čokoláda zhotovená ze směsi kakaa a oleje z kakaových bobů. Kakao obsahuje přírodní antioxidanty, které zlepšují cirkulaci a výborně působí na pleť. Navíc podporuje tvorbu hormonu radosti endorfinu, přispívá ke zlepšení nálady a příznivě působí na nervový systém. Kakaový olej zvláčňuje, vyživuje a bojuje proti stárnutí pleti.

 

Facelifting_02wnLiftingová masáž obličeje

Tato masáž velmi účinně bojuje proti stárnutí aktivními vypínacími tahy, které se provádí v rámcí kosmetického ošetření každý měsíc.

 

Depilace teplým voskem: nejúčinnější metoda odstraňování chloupků z různých částí těla. Pokožka zůstane hladká po dobu 3 až 4 týdnů. Při opakované aplikaci částečně ochabují chloupky a tím dochází k prodlužování doby opětovné depilace.

 

EyeLíčení dekorativní kosmetikou značky INGLOT, která je již 20 let vyráběna dle nejmodernějších technologií. Nepřeberná škála barev, snadné nanášení, výborné krytí. Líčení vydrží po dlouhou dobu, výrobky mají skutečně profesionální kvalitu, jsou rovněž bezproblémové z hlediska snášenlivosti pro pleť. Výrobky INGLOT drží krok s nejrenomovanějšími světovými značkami za příznivou cenu.

 

 

 

 

 

Salon Harmonie Havířov, kosmetika Havířov, kosmetické služby Havířov