Služby

Nabízím Vám tyto kosmetické a další služby:

– Mikrojehličková mezoterapie
– Výplně vrásek kyselinou hyaluronovou
– Kyslíkovou kúru OXYS
Kosmetické ošetření pleti
– Kosmetické ošetření pleti včetně čištění ultrazvukovou špachtlí
– Masáž obličeje lávovými kameny
– Masáž obličeje a dekoltu
– Čokoládová masáž obličeje
– Lifting-vypínací masáž obličeje
– Depilaci teplým voskem
– Denní a večerní líčení (kosmetika značky INGLOT)
– Trvalou na řasy
– Barvení řas a obočí
– Saunování v infrasauně
– Poradenská činnost
– Prodej kosmetických přípravků


Kosmetické ošetření pleti kosmetikou:

SYNCARE (dotek medicíny v kosmetické péči).
FOR LIFE & MADAGA (profesionální výrobky pro kosmetické ošetření v salonech).
Kosmetika Karel Hadek(kosmetika bez konzervačních látek, obsahující přírodní éterické oleje).

 

Masáž lávovými kamenyMasáž obličeje lávovými kameny
Používáme vyhlazené čedičové oblázky z mořských hlubin prosycené solí a mořskými minerály. Mají blahodárné účinky na tělo a duši. Výsledkem je souhra, která spojuje účinky regenerace pleti, pozvolné prohřátí pokožky, liftingového efektu, uvolnění svalů a podporu činnosti lymfatického systému.

 

Čokoládová masáž: Při této kosmetické masáži se používá speciální čokoláda zhotovená ze směsi kakaa a oleje z kakaových bobů. Kakao obsahuje přírodní antioxidanty, které zlepšují cirkulaci a výborně působí na pleť. Navíc podporuje tvorbu hormonu radosti endorfinu, přispívá ke zlepšení nálady a příznivě působí na nervový systém. Kakaový olej zvláčňuje, vyživuje a bojuje proti stárnutí pleti.

 

Depilace teplým voskem: nejúčinnější metoda odstraňování chloupků z různých částí těla. Pokožka zůstane hladká po dobu 3 až 4 týdnů. Při opakované aplikaci částečně ochabují chloupky a tím dochází k prodlužování doby opětovné depilace.

 

EyeLíčení dekorativní kosmetikou značky INGLOT, která je již 20 let vyráběna dle nejmodernějších technologií. Nepřeberná škála barev, snadné nanášení, výborné krytí. Líčení vydrží po dlouhou dobu, výrobky mají skutečně profesionální kvalitu, jsou rovněž bezproblémové z hlediska snášenlivosti pro pleť. Výrobky INGLOT drží krok s nejrenomovanějšími světovými značkami za příznivou cenu.

Infrasauna

Infrasauna je určena jak pro potící, tak pro léčebné kúry. Je vhodná i pro osoby, které se léčí s krevním tlakem, nebo těžce snášejí vysokou teplotu v klasické sauně. Denní použití k prevenci organizmu, přípravě ke sportovní činnosti, léčebné kůře a před klasickou masáží. Vhodný doplněk pro redukci váhy. Za 30 min spálí až 600 kcal.

Salon Harmonie Havířov, kosmetika Havířov