Kosmetika

Nabízím Vám tyto kosmetické a další služby:

– Masáž obličeje a dekoltu
– Čištění pleti galvanickou žehličkou
– Čištění pleti ultrazvukovou špachtlí
– Mikrojehličkovou mezoterapii Dermapenem
– Čokoládovou masáž obličeje
– Výplně vrásek kyselinou hyaluronovou a botulotoxinem
– Depilaci teplým voskem
– Denní a večerní líčení (kosmetika značky INGLOT)
– Barvení řas a obočí
– Trvalou na řasy
– Lash lifting + lash botox
– Ambulance estetické medicíny
– Saunování v infrasauně
– Poradenská činnost
– Prodej kosmetických přípravků


Dermapen_w

Mikrojehličková mezoterapie.
Ošetření přístrojem Dermapen (mikrojehličkování) se provádí nástrojem se sterilním jehlovým aplikátorem který vytváří v pokožce tisíce mikrovpichů. Tyto mikrovpichy vytvoří kanálky, kterými se do pleti dostává kyselina hyaluronová.

 

Galvanicka zehlicka pristroj_wČištění pleti galvanickou žehličkou ION Beauty. 
Galvanická žehlička na vrásky působí galvanickým proudem do všech vrstev kůže, kde způsobí elektromagnetické pole, tím vznikne vibrace a uvolní se nečistoty, které se galvanickou žehličkou na vrásky dostanou ven z pleti. Zbavuje kůži celulitidy, akné, pigmentových skvrn na rukou, výborná na vyhlazení podbradku a muži ji ocení při vypadávání vlasů.  

Ultrazvuková špachtleČištění pleti ultrazvukovou špachtlí. 
Velmi populární hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí nahrazuje nepříjemné a agresivní mechanické čištění. Je naprosto bezbolestné a účinné, po ošetření není pleť podrážděná. Vhodné na velmi citlivou pleť, nebo pleť s kuperózou.

 

Ošetření pleti přístrojem oXYSOXYS: Kyslíková kúra pro celkové kosmetické ošetření pleti – okamžitý liftingový efekt
Podstatou ošetření je aplikace vysoce koncentrovaného kyslíku v kombinaci s účinnými séry přímo na pokožku pomocí vzduchové „pistole“. Regenerace jemných vrásek je viditelná do 48 hodin po ošetření, pleť je vyhlazená a „rozzářená“ .

 

Čokoládová masáž: Při této kosmetické masáži se používá speciální čokoláda zhotovená ze směsi kakaa a oleje z kakaových bobů. Kakao obsahuje přírodní antioxidanty, které zlepšují cirkulaci a výborně působí na pleť. Navíc podporuje tvorbu hormonu radosti endorfinu, přispívá ke zlepšení nálady a příznivě působí na nervový systém. Kakaový olej zvláčňuje, vyživuje a bojuje proti stárnutí pleti.

Depilace teplým voskem: nejúčinnější metoda odstraňování chloupků z různých částí těla. Pokožka zůstane hladká po dobu 3 až 4 týdnů. Při opakované aplikaci částečně ochabují chloupky a tím dochází k prodlužování doby opětovné depilace.

 

EyeLíčení dekorativní kosmetikou značky INGLOT, která je již 20 let vyráběna dle nejmodernějších technologií. Nepřeberná škála barev, snadné nanášení, výborné krytí. Líčení vydrží po dlouhou dobu, výrobky mají skutečně profesionální kvalitu, jsou rovněž bezproblémové z hlediska snášenlivosti pro pleť. Výrobky INGLOT drží krok s nejrenomovanějšími světovými značkami za příznivou cenu.

Infrasauna

Infrasauna je určena jak pro potící, tak pro léčebné kúry. Je vhodná i pro osoby, které se léčí s krevním tlakem, nebo těžce snášejí vysokou teplotu v klasické sauně. Denní použití k prevenci organizmu, přípravě ke sportovní činnosti, léčebné kůře a před klasickou masáží. Vhodný doplněk pro redukci váhy. Za 30 min spálí až 600 kcal.

Salon Harmonie Havířov, kosmetika Havířov, kosmetické služby Havířov